Duronic DM05D4 Podnośnik praca siedząca - stojąca | uchwyt na monitor i klawiaturę | praca stojąca | podnośnik do laptopa | stacja robocza

€889.99
Platforma do pracy stojącej i siedzącej - Łatwa regulacja wysokości - Możliwość zamontowania 1, 2, lub 3 monitorów - Powierzchnia 120 x 55 cmoraz podstawka na klawiaturę i myszkę
Quantity

  • Security policy (edit with module Customer reassurance) Security policy (edit with module Customer reassurance)
  • Delivery policy (edit with module Customer reassurance) Delivery policy (edit with module Customer reassurance)
  • Return policy (edit with module Customer reassurance) Return policy (edit with module Customer reassurance)

Duronic DM05D4 to wysoko wyspecjalizowana podstawka do komputera, które umożliwia pracę na stojąco lub pracę siedzącą. Stojak sprawia, że możesz zamontować jeden lub więcej monitorów, a także postawić swój laptop lub tablet. Ruchoma podstawka służy do podtrzymania myszki i klawiatury. Dzięki temu wszystkie najpotrzebniejsze urządzenia do pracy masz w jednym miejscu.

Biurko można swobodnie regulować. Wysokość stacji roboczej jest regulowana w zakresie 15-50 cm. Taki zakres ruchu umożliwia dostosowanie podnośnika do pracy siedzącej, jak i stojącej. Górna postawa wyposażona jest w kieszeń, w której umieścisz swój tablet, telefon lub długopisy.

Produkt jest dostarczany w postaci gotowej do użycia. Stojak jest bardzo łatwy w obsłudze – zmiana wysokości jest bardzo intuicyjna i odbywa się przez naciśnięcie dźwigni. Górna półka wytrzymuje odciążenie do 15 kg, a dolna do 2 kg.

Podnośnik jest kompatybilny z dowolnym ekranem komputerowym, a sam obszar roboczy może zostać zwiększony przez dodanie kolejnych monitorów. Model ten jest w pełni kompatybilny z uchwytami do monitora serii DM25, DM35, DM45, DM55, DM65 co umożliwi Ci dodanie tak wielu ekranów, jak potrzebujesz.

Dzięki dużej powierzchni górnej podstawki (120 x 55 cm) ten model jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów, graczy i grafików. Czarne wykończenie podnośnika, nowoczesny design spełnia kryteria współczesnej estetyki, a wysoka jakość wykonania zapewnia wyjątkową trwałość produktu.

Duronic
119 Items